Obchodní podmínky

RYCHLÉ HLEDÁNÍ ZÁJEZDŮ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Prodej zájezdů


EXOTIKA 2020:
Exotická dovolená.
Tyto zájezdy můžete vybírat od polských, německých i českých cestovních kanceláří.
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika first minute.
                          ...právě v prodeji

Léto 2020 First Minute:
Zájezdy se slevou
first minute až 39% !
V prodeji od července.
Oblíbené destinace - Řecko, Tunisko, Španělsko, Itálie, Kypr, Turecko, Egypt, Španělsko, ...
                     ...neotálejte dlouho

LYŽOVÁNÍ 2020:
Lyžařské zájezdy do Alp!
Francie, Itálie i Rakousko.
Autobusová i vlastní doprava.
               ... v prodeji od července

Exotická dovolená zima 2020:
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika 2020
           se slevou last minute.
                         ...právě v prodeji
 

Dovolená se slevou
Informace o nabízených slevách.

Doporučené odkazy


.

Počasí ve světě

nejnavštěvovanější

Řecko
Maliaod 27 910>>
Kardamenaod 13 190>>
Dominikánská republika
Punta Canaod 37 490>>
La Romana - Bayahibeod 32 640>>
Egypt
Hurghadaod 0>>
Marsa Alamod 16 190>>
Spojené arabské emiráty
Jumeirah Beachod 19 340>>
Ras Al Khaimahod 19 700>>
Turecko
Alanyaod 11 690>>
Sideod 18 890>>

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Zájezdy na zimu a léto 2020 se slevou za včasný nákup.

Obchodní podmínky

 

Obecné Obchodní podmínky

Provozovatel webu centrum-first-minute.cz - Cestovní agentura Olympia Travel s.r.o. (dále jen Olympia Travel) je autorizovaným prodejcem zájezdů pořádaných cestovními kancelářemi (dále jen „touroperátor“). Tato činnost je prováděna na základě řádných smluv o zprostředkování prodeje zájezdů, případně smluv o obchodním zastoupení, uzavřených s jednotlivými touroperátory. Našimi partnery jsou spolehlivé cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí, u kterých máme doloženo zákonné pojištění proti úpadku. Doklady o pojištění jednotlivých touroperátorů jsou k dispozici k nahlédnutí na naší pobočce, případně je klientům zasíláme emailem.


Objednávky a rezervace
Každý zákazník si může nezávazně objednat zájezd z nabídky Olympia Travel. I přes veškerou snahu o maximální aktuálnost nabídky nemůže Olympia Travel v době objednávky zájezdu garantovat, že je daný zájezd ještě volný. Olympia Travel si tak vyhrazuje právo na opravu případných nepřesností vzniklých automatickým importem dat, případně ručním vkládáním zájezdů do databáze serveru. Po přijetí nezávazné objednávky Olympia Travel ověří, zda je zájezd volný a vytvoří nezávaznou rezervaci u touroperátora, který daný zájezd pořádá. Olympia Travel pak zvoleným způsoben neprodleně informuje zákazníka o době trvání rezervace a potvrdí kompletní kalkulaci zájezdu. Pokud zákazník objedná zájezd, který je již vyprodaný, bude Olympia Travel o této skutečnosti zákazníka neprodleně informovat a pokud je to možné, nabídne mu nejpřijatelnější alternativu vzhledem k termínu a ceně původně rezervovaného zájezdu. Olympia Travel si vyhrazuje právo odmítnout, případně ponechat bez odpovědi takové objednávky, které obsahují neúplné, případně chybné kontaktní údaje a poptávky nereálné. Stejně tak může Olympia Travel odmítnout objednávky, které zákazník posílá opětovně a neakceptuje zaslané nabídky bez udání důvodu, případně opětovně neuhradí zálohu nebo nezašle zpět podepsanou cestovní smlouvu.


Cestovní smlouva
Pokud klient souhlasí s kalkulací zájezdu a dobou rezervace, zašle údaje nutné pro vyplnění cestovní smlouvy. Jakmile Olympia Travel obdrží od zákazníka tyto údaje, zasílá vyplněný návrh cestovní smlouvy zákazníkovi k podpisu a to dle dohody se zákazníkem, prostřednictvím faxu, e-mailu nebo jako poštovní zásilku. Společně s návrhem cestovní smlouvy jsou zákazníkovi zasílány i pokyny k platbě zájezdu a všeobecné smluvní podmínky touroperátora, které tvoří s cestovní smlouvou její nedílnou součást. Po obdržení návrhu cestovní smlouvy a v případě s jejím znění zákazník souhlasí, tuto vytiskne, vlastnoručně podepíše a prostřednictvím faxu, emailu nebo poštovní zásilky zašle zpět do kanceláře Olympia Travel. Klient svým podpisem na cestovní smlouvě vyjadřuje souhlas s jejím obsahem a také s všeobecnými obchodními podmínkami touroperátora. Svým podpisem potvrzuje také správnost osobních údajů a to jak svých, tak i spolucestujících uvedených na cestovní smlouvě.

 

Ceny zájezdů
Ceny zájezdů v naší nabídce jsou shodné s cenami zájezdů pořádajících CK. Nabízíme tedy zájezdy za stejnou cenu a podmínek jako pořádající cestovní kancelář, včetně slev za včasné objednání, věrnostních bonusů a případných dalších výhod, nabízených jednotlivými CK.Nabídka zájezdů a jejich ceny jsou na webech Olympia Travel aktualizovány převážně zcela automaticky a vždy jsou vkládány tak, jak je poskytují pořádající cestovní kanceláře. Ve vyjímečných případech může docházet k nepřesnostem a aktuální cena zájezdu může být odlišná od nabídky na našem webu. V tomto případě je jedinou platnou cenou ta, která je potvrzena našimi operátory a je uvedna na cestovní smlouvě. Olympia Travel si vyhrazuje právo na opravu nepřesností, které mohou vznikat přepisem zájezdů do databáze, případně při jejich ručním zpracování.


Platba za zájezd
Závazná je vždy až cena, která je uvedena na cestovní smlouvě. Dojde-li při vyplňování cestovní smlouvy k uvedení ceny, která je zřejmě nesprávná (nesprávný výpočet, přepsání), platí ta cena, která by byla stanovena při správném postupu. Toto ustanovení platí pro omyl ze strany zákazníka i ze strany Olympia Travel a druhá strana má kdykoli právo požádat o opravu nesprávně vyplněné cestovní smlouvy.
Úhrada ceny zájezdu bude provedena složením zálohy a doplacením doplatku nejpozději 5 - 6 týdnů před zahájením zájezdu. Výjimku tvoří zájezdy last minute a zájezdy s datem zahájení kratším než 1 měsíc. V tomto případě zákazník zaplatí celou cenu zájezdu jednorázově.
Platba probíhá dle přání zákazníka a časových možností rezervace, hotově v kanceláři Olympia Travel, vložením hotovosti na pokladně banky, převodem z účtu zákazníka na účet Olympia Travel, případně přímo na účet touroperátora. Možnosti platby závisí na podmínkách touroperátora, o kterých je zákazník informován při zaslání vyplněné cestovní smlouvy. Olympia Travel není odpovědna za následky způsobené opožděním platby ze strany zákazníka nebo uvedením chybných údajů při vyplnění cestovní smlouvy. Jakákoliv platba dle cestovní smlouvy se považuje za uhrazenou ve chvíli, kdy je částka připsána na účet Olympia Travel, případně přímo na účet touroperátora. Cestovní smlouva se stává závazná okamžikem potvrzení ze strany pořádající cestovní kanceláře.
Ve výjimečných případech může nastat situace, kdy touroperátor nepotvrdí rezervaci zájezdu. V tomto případě se cestovní smlouva nepovažuje za uzavřenou a zákazník má nárok na urgentní vrácení všech plateb. Olympia Travel se pak vždy snaží klientovi najít jiný zájezd, nejlépe odpovídající klientovým požadavkům. Klient nemá nárok na náhradu škody vzniklé nepotvrzením rezervace zájezdu ze strany touroperátora.


Cestovní doklady
Bez úplného uhrazení ceny zájezdu neobdrží zákazník potřebné odbavovací doklady, vouchery a pokyny, které jsou nezbytné pro účast na zájezdu. Touroperátor je tak oprávněn od smlouvy odstoupit za podmínek uvedených v jeho všeobecných smluvních podmínkách. Způsob zasílání cestovních pokynů a dokladů záleží na podmínkách touroperátora a zákazník je o něm předem informován. Ubytovací poukazy, letenky, případně kartičky cestovního pojištění obdrží zákazník obvykle na prostřednictvím emailu. Doklady mohou být zaslány také poštou.
Odpovědnost za platnost osobních cestovních dokladů (pas, OP), jakož i za splnění podmínek vstupu do dané země (víza, platnost pasu apod.) nese výhradně každý klient. Za škody vzniklé nesplněním těchto podmínek nenese Olympia Travel žádnou odpovědnost.


Zrušení zájezdu
Až do podpisu návrhu cestovní smlouvy, nebo jiném vyjádření souhlasu s touto smlouvou a složení zálohy na zájezd má zákazník možnost od zájezdu odstoupit s nulovými storno poplatky. Poté jsou zákazníkovi účtovány storno poplatky dle všeobecných smluvních podmínek daného touroperátora.


Individuální turistika, zájezdy na zpětné potvrzení
U zájezdů uskutečňovaných jako individuální cesty, tzn. pravidelnými leteckými linkami, je nutná rezervace letenek a ubytování předem. V tomto případě si Olympia Travel vyhrazuje právo požadovat od zákazníka složení zálohy a to až do výše 100% z ceny zájezdu, v souladu s obecnými podmínkami touroperátora. Stejné pravidlo platí i pro zájezdy, vyžádané přímo pro zákazníka, tzv. na zpětné potvrzení. Jakmile jsou letenky i ubytování potvrzené, rezervace zájezdu je závazná (vztahují se na ní storno podmínky daného touroperátora), zákazník doplácí zbylou částku z ceny zájezdu. Pokud je rezervace, respektive vyžádání neúspěšné, vrací se záloha v plné výši (bez storno poplatků) nebo může zákazník požádat Olympia Travel o nabídku jiného zájezdu a použít tak tuto zálohu na jiný vybraný zájezd.


Reklamace
Olympia Travel ze zákona nezodpovídá za služby poskytnuté touroperátorem a není oprávněna řešit reklamace zájezdu jménem pořádající cestovní kanceláře. Klient uplatňuje své reklamační nároky u touroperátora bez zbytečného odkladu, nejpozději do 3 měsíců od skončení zájezdu, nebo v případě, že se zájezd neuskutečnil, tak ode dne, kdy měl být zájezd ukončen podle cestovní smlouvy. S podáním reklamace a jejím vyřízení je Olympia Travel zákazníkovi nápomocna a poradí také s případným dalším postupem.


Ochrana osobních údajů
Olympia Travel po klientech požaduje pouze údaje bezprostředně nutné k vyřízení jejich objednávky. Zákazník poskytnutím svých osobních údajů a odesláním objednávky uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováváním svých osobních údajů. Zákazníkem poskytnuté údaje slouží pouze pro potřeby Olympia Travel a touroperátora. Osobní údaje nejsou bez souhlasu zákazníka poskytovány jiným subjektům.


Informace o zájezdech
Veškeré informace o zájezdech (včetně fotografií) jsou poskytovány pořadatelem zájezdu a Olympia Travevel do nich nijak nezasahuje. Ceny uváděné jako dětské, jsou platné pouze pro jedno dítě na přistýlce a vždy pouze v doprovodu dvou dospělých osob (není li uvedeno jinak). Cenu za druhé, případně další dítě na přistýlce zašleme na vyžádání (pokud není přímo uvedena v nabídce). Dětské ceny platí pro děti, které v den návratu nedovrší uvedený věk. Základní cena za dospělou osobu je uváděna vždy v dvoulůžkovém pokoji, tedy za podmínky, že spolu cestují minimálně dvě dospělé osoby ubytované na jednom pokoji. Další ceny: pro třetí dospělou osobu na přistýlce, příplatek za jednolůžkový pokoj nebo cenu pro dítě v doprovodu pouze jedné dospělé osoby apod. sdělíme na dotaz. Tyto požadavky na kalkulaci může zákazník uvést do poznámky v prvotní nezávazné objednávce zájezdu. Všechny zájezdy jsou řádně pojištěny proti úpadku pořádající cestovní kanceláře (doklad o pojištění zasíláme na vyžádání). Všeobecné smluvní podmínky, kterými se pořádání zájezdu řídí, zasíláme společně s cestovní smlouvou.

 

Vytvářím objednávku...