dovolená se slevou 2020

RYCHLÉ HLEDÁNÍ ZÁJEZDŮ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Prodej zájezdů


EXOTIKA 2020:
Exotická dovolená.
Tyto zájezdy můžete vybírat od polských, německých i českých cestovních kanceláří.
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika first minute.
                          ...právě v prodeji

Léto 2020 First Minute:
Zájezdy se slevou
first minute až 39% !
V prodeji od července.
Oblíbené destinace - Řecko, Tunisko, Španělsko, Itálie, Kypr, Turecko, Egypt, Španělsko, ...
                     ...neotálejte dlouho

LYŽOVÁNÍ 2020:
Lyžařské zájezdy do Alp!
Francie, Itálie i Rakousko.
Autobusová i vlastní doprava.
               ... v prodeji od července

Exotická dovolená zima 2020:
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika 2020
           se slevou last minute.
                         ...právě v prodeji
 

Dovolená se slevou
Informace o nabízených slevách.

Doporučené odkazy


.

Počasí ve světě

nejnavštěvovanější

Řecko
Maliaod 27 910>>
Kardamenaod 13 190>>
Dominikánská republika
Punta Canaod 37 490>>
La Romana - Bayahibeod 32 640>>
Egypt
Hurghadaod 0>>
Marsa Alamod 16 190>>
Spojené arabské emiráty
Jumeirah Beachod 19 340>>
Ras Al Khaimahod 19 700>>
Turecko
Alanyaod 11 690>>
Sideod 18 890>>

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Zájezdy na zimu a léto 2020 se slevou za včasný nákup.

Slevy na dovolenou

 

Slevy za včasný nákup
Zájezdy na léto 2020 - pobyty u moře i na horách, exotická dovolená - prodej zájezdů zahájen !!

Nabídku zájezdů postupně doplňujeme o nové kapacity. Letoviska v Evropě ale nejsou nafukovací a zájem o ně bude letos opět veliký. Neváhejte proto příliš dlouho. Buďte rychlejší než ostatní a využijte možnosti bohatého výběru a příznivých cen.
Exotické zájezdy nabízíme jak na pravidelných linkách, tak na charterových letech!!
Maximální slevy až 30% jsou poskytovány na začátku prodeje, tj na léto 2020 cca do konce roku 2019. Potom se slevy postupně snižují a poslední slevy first minute můžete využít ještě během března 2020.

 

Slevy first minute - slevy za včasný nákup 2020
First minute slevy nabízí cestovní kanceláře obvykle při vydání nového katalogu a tyto slevy končí cca 1 měsíc před začátkem platnosti daného katalogu potom se již zájezdy prodávají za katalogové ceny.

Těsně před odletem se pak prodávají zájezdy také s tak zvanou slevou last minute.
Pozor ale na novinku na českém trhu - ceny se nemusí s postupujícím časem jen snižovat, ale mohou se také zvyšovat!!!
Může se Vám tak stát, že zájezd s původní cenou 20.000,-Kč si Váš soused koupí 6 měsíců před odletem za 14.000,-Kč, druhý soused 3 týdny před odletem za last minute cenu14.500,- (a Vy si řeknete, že si počkáte na "ještě lepší cenu") a koupíte ho až  týden před odletem, ale za 16.000,-Kč - to samozřejmě platí jen v případě že bude daný hotel v konkrétní termínu stále volný.
Touroperátoři totiž začínají zohledňovat (jak je to běžné na vyspělejších trzích západní Evropy) aktuální stav volných kapacit,  ale také rychlost prodeje a aktuální zájem klientů o danou destinaci.
Pro získání nejlepší ceny dovolené tak už nestačí jen čekat a koupit si dovolenou den před odletem, ale je potřeba sledovat dlouhodobější vývoj cen a koupit v ten správný čas, jako na burze.
Proto se vyplatí využít služeb cestovní agentury, která vývoj cen dlouhodobě sleduje - a vy jí za tyto služby nemusíte nic platit.


Dovolená first minute s dětmi
S dětmi k moři za skvělé ceny. Široká nabídka zájezdů od 299 CK se zajímavými výhodami pro děti (dítě za letenku, za paušál, nebo zcela zdarma). Pozor - počet těchto zvýhodněných míst je vždy omezen. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Dovolená 2020 first minute slevy
Dovolená 2020 s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2020 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2020 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů na jednom místě.

Dovolená last minute
Dovolená u moře v nejoblíbenějších destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Španělsko
Dovolená ve Španělsku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená 2020 - first minute slevy
Dovolená 2020 ve Španělsku a dalších oblíbených destinacích s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2020 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2020 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů na jednom místě.

Dovolená first minute - Tunisko
Dovolená v Tunisku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Egypt
Dovolená v Egyptě a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Lyžování v Itálii 2020 i letní pobyty u moře
Dovolená 2020 v Itálii a dalších oblíbených destinacích s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2020 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2020 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů na jednom místě.

Dovolená first minute - Kuba
Prodej zájezdů na Kubu a do dalších oblíbených exotických destinací. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Řecko
Dovolená v Řecku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená pro seniory
Zajímavá nabídka dotovaných zájezdů z programu 55+ . Sardinie, Andalusie, Kanárské ostrovy, Sicílie, Kypr.... Také některé další destinace se seniorskými slevami. Soustředěná nabídka last minute, až 100 tisíc last minute zájezdů každy den. Prodej zájezdů také od německých CK.

Dovolená first minute - Maroko
Dovolená v Maroku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená v Thajsku first minute
Prodej zájezdů do Thajska a dalších oblíbených exotických destinací. Soustředěná nabídka last minute. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

 

Vytvářím objednávku...