dovolená se slevou 2019

RYCHLÉ HLEDÁNÍ ZÁJEZDŮ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Prodej zájezdů


EXOTIKA 2019:
Exotická dovolená.
Tyto zájezdy můžete vybírat od polských, německých i českých cestovních kanceláří.
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika first minute.
                          ...právě v prodeji

Léto 2019 First Minute:
Zájezdy se slevou
first minute až 39% !
V prodeji od července!!
Oblíbené destinace - Řecko, Tunisko, Španělsko, Itálie, Kypr, Turecko, Egypt, Španělsko, ...
                     ...neotálejte dlouho

LYŽOVÁNÍ 2019:
Lyžařské zájezdy do Alp!
Francie, Itálie i Rakousko.
Autobusová i vlastní doprava.
               ... v prodeji od července

Exotická dovolená zima 2019:
Thajsko, Emiráty, Kuba, Bali, Polynésie, Brazílie,
Dominikánská Republika, Mexiko, Kapverdy, Maledivy, Seychelly, ...
  Exotika 2019
           se slevou last minute.
                         ...právě v prodeji
 

Dovolená se slevou
Informace o nabízených slevách.

Doporučené odkazy


.

Počasí ve světě

nejnavštěvovanější

Česká republika
Luhačoviceod 6 230>>
Mariánské Lázněod 3 380>>
Spojené arabské emiráty
Dubajod 21 290>>
Abu Dhabiod 17 620>>
Rakousko
Zell am Seeod 6 026>>
Kaprun a Zell am Seeod 2 740>>
Itálie
Lago di Gardaod 3 479>>
Siniscolaod 23 690>>
Řecko
Falirakiod 10 790>>
Asprokavosod 11 990>>

Uživatelský účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Zájezdy na zimu a léto 2019 se slevou za včasný nákup.

Slevy na dovolenou

 

Slevy za včasný nákup
Zájezdy na léto 2019 - pobyty u moře i na horách, exotická dovolená - prodej zájezdů zahájen !!

Nabídku zájezdů postupně doplňujeme o nové kapacity. Letoviska v Evropě ale nejsou nafukovací a zájem o ně bude letos opět veliký. Neváhejte proto příliš dlouho. Buďte rychlejší než ostatní a využijte možnosti bohatého výběru a příznivých cen.
Exotické zájezdy nabízíme jak na pravidelných linkách, tak na charterových letech!!
Maximální slevy až 30% jsou poskytovány na začátku prodeje, tj na léto 2019 cca do konce roku 2018. Potom se slevy postupně snižují a poslední slevy first minute můžete využít ještě během března 2019.

 

Slevy first minute - slevy za včasný nákup 2019
First minute slevy nabízí cestovní kanceláře obvykle při vydání nového katalogu a tyto slevy končí cca 1 měsíc před začátkem platnosti daného katalogu potom se již zájezdy prodávají za katalogové ceny

Těsně před odletem se pak prodávají zájezdy také s tak zvanou slevou last minute.
Pozor ale na novinku na českém trhu - ceny se nemusí s postupujícím časem jen snižovat, ale mohou se také zvyšovat!!!
Může se Vám tak stát, že zájezd s původní cenou 20.000,-Kč si Váš soused koupí 6 měsíců před odletem za 14.000,-Kč, druhý soused 3 týdny před odletem za last minute cenu14.500,- (a Vy si řeknete, že si počkáte na "ještě lepší cenu") a koupíte ho až  týden před odletem, ale za 16.000,-Kč - to samozřejmě platí jen v případě že bude daný hotel v konkrétní termínu stále volný.
Touroperátoři totiž začínají zohledňovat (jak je to běžné na vyspělejších trzích západní Evropy) aktuální stav volných kapacit,  ale také rychlost prodeje a aktuální zájem klientů o danou destinaci.
Pro získání nejlepší ceny dovolené tak už nestačí jen čekat a koupit si dovolenou den před odletem, ale je potřeba sledovat dlouhodobější vývoj cen a koupit v ten správný čas, jako na burze.
Proto se vyplatí využít služeb cestovní agentury, která vývoj cen dlouhodobě sleduje - a vy jí za tyto služby nemusíte nic platit.


Dovolená first minute s dětmi
S dětmi k moři za skvělé ceny. Široká nabídka zájezdů od 299 CK se zajímavými výhodami pro děti (dítě za letenku, za paušál, nebo zcela zdarma). Pozor - počet těchto zvýhodněných míst je vždy omezen. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Dovolená 2019 first minute slevy
Dovolená 2019 s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2019 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2019 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů od 299 CK na jednom místě.

Dovolená last minute
Dovolená u moře v nejoblíbenějších destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Španělsko
Dovolená ve Španělsku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená 2019 - first minute slevy
Dovolená 2019 ve Španělsku a dalších oblíbených destinacích s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2019 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2019 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů od 299 CK na jednom místě.

Dovolená first minute - Tunisko
Dovolená v Tunisku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Egypt
Dovolená v Egyptě a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Lyžování v Itálii 2019 i letní pobyty u moře
Dovolená 2019 v Itálii a dalších oblíbených destinacích s velkými slevami za včasný nákup. Zima 2019 - exotické zájezdy a lyžování nejen v Alpách. Léto 2019 - pobytové a poznávací zájezdy. 2 miliony zájezdů od 299 CK na jednom místě.

Dovolená first minute - Kuba
Prodej zájezdů na Kubu a do dalších oblíbených exotických destinací. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená first minute - Řecko
Dovolená v Řecku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená pro seniory
Zajímavá nabídka dotovaných zájezdů z programu 55+ . Sardinie, Andalusie, Kanárské ostrovy, Sicílie, Kypr.... Také některé další destinace se seniorskými slevami. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK, až 100 tisíc last minute zájezdů každy den. Prodej zájezdů také od německých CK.

Dovolená first minute - Maroko
Dovolená v Maroku a dalších oblíbených destinacích. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Zasílání nabídek dle Vašich požadavků. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

Dovolená v Thajsku first minute
Prodej zájezdů do Thajska a dalších oblíbených exotických destinací. Soustředěná nabídka last minute od 299 CK. Každý den můžete vybírat z téměř 100 tisíc last minute zájezdů. Možnost srovnání nabídek od různých CK. Nabídka zájezdů také od německých cestovních kanceláří.

 

Vytvářím objednávku...